0,00TL Checkout

İade işlemleri nasıl yapılır ?

  Satın aldığınız ve tarafınıza ulaşan ürüne herhangi bir nedenden dolayı, iade işlemi yapılacak ise, İade/İptal Talep Formu nu eksiksiz şekilde doldurarak Aras Kargo şubesine tarafımızca size ulaştırılan Sevkiyat Kodu ile teslim etmeniz gerekmektedir. Ürün tarafımıza ulaşınca, talebiniz doğrultusunda işlemler ilerleyecektir.  


Sipariş İptal işlemi nasıl yapılır  ?

  Hergunebirkitap.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizde, ödemesi yapılmış/yapılmamış ürün yada ürünlerden, biri/birkaçı/tamamı iptal edilecek ise konuyu İade/İptal Talep Formu nu eksiksiz bir şekilde doldurarak tarafımıza ivedi bir şekilde bildirmeniz gerekmektedir.


   Önemli !  Eğer kargosu yapılmış siparişlerde, iptal işlemi talebiniz olur ise, ürün sevkiyatı ile ilgili tüm kargo ücretleri tarafınızdan tahsil edilecek olup, sadece ürün bedeli iadesi yapılacaktır.


Ürünlerin Garanti işlemleri ?

  Hergunebirkitap.com üzerinden satılan tüm ürünlerde ithalatçı yada üretici garantisi mevcuttur. Yasalar gereği garanti kapsamına giren ve bu yükümlülüklere uyan ürünlerde, orijinal ambalaj içerisinden gerekli evraklarınız çıkacaktır. Faturanızın bir nüshasını garanti belgenize ek olarak kullanmanız gerekeceğinden, faturanızı mutlaka saklayınız.